-
All Genres
All Genres
-
Big Room
Electro, Progressive
-
Dance
Commercial, Pop
-
Drum N Bass - Dubstep
Jungle, Breakbeat, Leftfield
-
Progressive House
House, Melodic
-
Trance
Tech, Vocal, Uplifting, Progressive
A State Of Trance Year Mix 2014
Alexander Popov, Roger Shah, Max Graham, Cosmic Gate, Darren Porter, ShoGun, Sylvia Tosun, Adam Szabo, Eric Lumiere, Bryan Kearney, giuseppe ottaviani, Roman Messer, Willem De Roo, Myon & Shane 54, Audiocells, Sergey Nevone, Super8 & Tab, Kyler England, Shannon Hurley, Simon O'Shine, Julie Thompson, Genix, Inge Bergmann, Stoneface & Terminal, Alexandra Badoi, Denis Kenzo, Neptune Project, Simon Patterson, Sveta B., Sarah Howells, Andy Moor, Fabio XB, Lange, Flynn & Denton, Liuck, Fenja, Audrey Gallagher, Bogdan Vix, Ost & Meyer, Sue McLaren, Ellie Lawson, Renee Stahl, Ronski Speed, Karim Youssef, Adara, MaRLo, Cate Kanell, Dennis Pedersen, Yves De Lacroix, Jano, Luke Bond, A.R.D.I., Marell, Gareth Emery, Roxanne Emery, RAM, Laura Jansen, Bo Bruce, Andrew Bayer, Stine Grove, Arisen Flame, Lauren Evans, David Gravell, Dart Rayne, Jorn Van Deynhoven, Thomas Newson, Hazem Beltagui, Yura Moonlight, KhoMha, Dash Berlin, Aneym, Katty Heath, armin van buuren, Markus Schulz, Jay Cosmic, Tommy Johnson, Omnia, Collin McLoughlin, Nanje Nowack, Will Atkinson, Parker & Hanson, GAIA, Jerome Isma-Ae, Driftmoon, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Fisherman & Hawkins, Mino Safy, Andy Blueman, Abstract Vision, Cassandra Fox, Aly & Fila, Bobina, Dsharp, Jilliana Danise, Jaren, Orjan Nilsen, Alex M.O.R.P.H., Adam Navel, Andrew Rayel, ReOrder, Arno Cost, Natalie Gioia, Orkidea, Jonathan Mendelsohn, Ian Standerwick, Norman Doray, Veracocha, Mark Sixma, SkyPatrol, John O'Callaghan, Ben Gold, Aruna, Jennifer Rene, Christina Novelli, Erica Curran, Ferry Tayle, Dan Thompson, Cindy Alma, Allen Watts, Poppy, Maarten De Jong , Above & Beyond, Ucast, Heatbeat, Temple One, Photographer, Wach, Allen & Envy, Mark Sherry, Mike Koglin, Sneijder, Kryder, W&w, Tom Staar, STANDERWICK, Solarstone, Monoverse
A State Of Trance Year Mix 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Alexander Popov, Neptune Project, Stoneface & Terminal, Eric Lumiere, ShoGun, Ellie Lawson, Myon & Shane 54, giuseppe ottaviani, Adara, Kyler England, Audiocells, Flynn & Denton, Yves De Lacroix, Genix, Shannon Hurley, Audrey Gallagher, Marell, Alexandra Badoi, Sue McLaren, Laura Jansen, Simon Patterson, Denis Kenzo, Karim Youssef, Sarah Howells, Sveta B., Dennis Pedersen, Fabio XB, Andy Moor, A.R.D.I., Liuck, Lange, RAM, Fenja, Stine Grove, Bogdan Vix, Renee Stahl, Ost & Meyer, Dart Rayne, Arisen Flame, MaRLo, Ronski Speed, Yura Moonlight, Jorn Van Deynhoven, Jano, Cate Kanell, Katty Heath, KhoMha, Gareth Emery, Luke Bond, Markus Schulz, Bo Bruce, Roxanne Emery, Will Atkinson, Lauren Evans, Andrew Bayer, Philippe El Sisi, GAIA, David Gravell, Abstract Vision, Fisherman & Hawkins, Dash Berlin, Hazem Beltagui, Jilliana Danise, Aly & Fila, Jay Cosmic, Aneym, Adam Navel, armin van buuren, Jaren, Collin McLoughlin, Tommy Johnson, STANDERWICK, Omnia, ReOrder, Jerome Isma-Ae, Nanje Nowack, Orkidea, Parker & Hanson, Ian Standerwick, Mino Safy, Driftmoon, Paul Oakenfold, SkyPatrol, Bobina, Andy Blueman, Aruna, Cassandra Fox, John O'Callaghan, Orjan Nilsen, Dsharp, Erica Curran, Jennifer Rene, Dan Thompson, Alex M.O.R.P.H., Allen Watts, Andrew Rayel, Maarten De Jong , Natalie Gioia, Ucast, Jonathan Mendelsohn, Roger Shah, Max Graham, Veracocha, Darren Porter, Mark Sixma, Sylvia Tosun, Roman Messer, Adam Szabo, Ben Gold, Bryan Kearney, Sergey Nevone, Willem De Roo, Christina Novelli, Ferry Tayle, Simon O'Shine, Super8 & Tab, Cindy Alma, Poppy, Inge Bergmann, Julie Thompson, Cosmic Gate, Temple One, Photographer, Heatbeat, Wach, Allen & Envy, Mark Sherry, Thomas Newson, Sneijder, Mike Koglin, Solarstone, W&w, Monoverse
A State Of Trance Year Mix 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Alexander Popov, Inge Bergmann, Julie Thompson, Cosmic Gate, ShoGun, Neptune Project, Stoneface & Terminal, Eric Lumiere, giuseppe ottaviani, Ellie Lawson, Myon & Shane 54, Audiocells, Adara, Kyler England, Shannon Hurley, Flynn & Denton, Yves De Lacroix, Genix, Audrey Gallagher, Marell, Alexandra Badoi, Denis Kenzo, Sue McLaren, Simon Patterson, Sveta B., Karim Youssef, Sarah Howells, Andy Moor, Dennis Pedersen, Fabio XB, Lange, A.R.D.I., Liuck, Fenja, RAM, Bogdan Vix, Ost & Meyer, Stine Grove, Laura Jansen, Renee Stahl, Ronski Speed, Dart Rayne, Arisen Flame, MaRLo, Cate Kanell, Yura Moonlight, Jorn Van Deynhoven, Jano, Luke Bond, Katty Heath, KhoMha, Gareth Emery, Roxanne Emery, Markus Schulz, Bo Bruce, Andrew Bayer, Will Atkinson, Lauren Evans, David Gravell, Philippe El Sisi, GAIA, Hazem Beltagui, Abstract Vision, Fisherman & Hawkins, Dash Berlin, Aneym, Jilliana Danise, armin van buuren, Aly & Fila, Jay Cosmic, Tommy Johnson, Adam Navel, Omnia, Jaren, Collin McLoughlin, Nanje Nowack, STANDERWICK, Parker & Hanson, ReOrder, Jerome Isma-Ae, Driftmoon, Orkidea, Paul Oakenfold, Ian Standerwick, Mino Safy, Andy Blueman, Cassandra Fox, SkyPatrol, Bobina, Dsharp, Aruna, John O'Callaghan, Orjan Nilsen, Alex M.O.R.P.H., Erica Curran, Andrew Rayel, Jennifer Rene, Dan Thompson, Natalie Gioia, Allen Watts, Jonathan Mendelsohn, Maarten De Jong , Veracocha, Ucast, Mark Sixma, Roger Shah, Sylvia Tosun, Max Graham, Ben Gold, Darren Porter, Roman Messer, Adam Szabo, Christina Novelli, Bryan Kearney, Ferry Tayle, Sergey Nevone, Willem De Roo, Cindy Alma, Poppy, Simon O'Shine, Super8 & Tab, Above & Beyond, Temple One, Photographer, Heatbeat, Wach, Allen & Envy, Mark Sherry, Thomas Newson, Sneijder, Mike Koglin, Solarstone, W&w, Monoverse
We Are Planet Perfecto, Vol. 4 - #FullOnFluoro (Unmixed)
MB Sak, E-Clip, Bonnie Legion, Egorythmia, Soundprank, IKO, Future Disciple, Cosmonaut, Shadow Of Two, Satellites, Sander Van Doorn, Max Graham, DJ Dream, Neev Kennedy, Thomas Datt, Federation, Paul Oakenfold, Mac & Monday, Cassandra Fox, Andrew Bayer, Man With No Name, Richard Durand, Fisher, Will Atkinson, Styller, Maarten De Jong , DedRekoning, Sophie Ellis-Bextor, Haldolium, Adrian Lux, Tiff Lacey, Marcus Schössow, JJ, Johnny Yono, Andre Sobota, Eco, Philthy Chit, Mike Saint-Jules, Solid Stone, Simon Patterson, Jennifer Rene, Sarah Howells, Disfunktion, Home Alone, Max'C, Above & Beyond, Transwave, Alex Vargas, GRUM, Liquid Soul, LTN, Solarstone, Paul Mark Oakenfold, M.I.K.E. Push, Ksen, Rafael Frost, Darren Porter, XGenic, Vertical Mode, Beatman, Ludmilla, Markus Schulz, MESMER
We Are Planet Perfecto, Vol. 4 - #FullOnFluoro (Mixed Version)
MB Sak, E-Clip, Bonnie Legion, Egorythmia, Soundprank, IKO, Future Disciple, Cosmonaut, Shadow Of Two, Satellites, 2Symmetry, Max Graham, DJ Dream, Neev Kennedy, Thomas Datt, Federation, Paul Oakenfold, Mac & Monday, Cassandra Fox, Andrew Bayer, Man With No Name, Richard Durand, Fisher, Will Atkinson, Styller, Maarten De Jong , DedRekoning, Sophie Ellis-Bextor, Haldolium, Kenneth Thomas, Tiff Lacey, Colleen Riley, Johnny Yono, Andre Sobota, Eco, Philthy Chit, Mike Saint-Jules, Solid Stone, Simon Patterson, Jennifer Rene, Sarah Howells, Disfunktion, Home Alone, Max'C, Above & Beyond, Transwave, Alex Vargas, GRUM, Liquid Soul, LTN, Solarstone, Paul Mark Oakenfold, M.I.K.E. Push, Ksen, Rafael Frost, Darren Porter, XGenic, Vertical Mode, Ludmilla, Beatman, Markus Schulz, Roddy Reynaert, MESMER
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014
Cosmic Gate, Orjan Nilsen, Mhammed El Alami, KhoMha, Illitheas, Andy Moor, Aly & Fila, SkyPatrol, Andrew Rayel, Sue McLaren, Jonathan Mendelsohn, John O'Callaghan, Jennifer Rene, Alexander Popov, Yves De Lacroix, Roger Shah, Marell, Sneijder, Bryan Kearney, Eric Lumiere, GAIA, Simon Patterson, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Thomas Newson, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Wach, Joseph Areas, W&w, STANDERWICK, Johann Stone, Talla 2xlc, Tom Staar, Kryder, Bobina, Mark Sherry
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Cosmic Gate, Orjan Nilsen, Mhammed El Alami, KhoMha, Illitheas, Andy Moor, Aly & Fila, SkyPatrol, Andrew Rayel, Sue McLaren, Jonathan Mendelsohn, John O'Callaghan, Jennifer Rene, Alexander Popov, Yves De Lacroix, Roger Shah, Marell, Sneijder, Bryan Kearney, Eric Lumiere, GAIA, Simon Patterson, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Wach, Joseph Areas, W&w, Ian Standerwick, Johann Stone, Talla 2xlc, Kryder, Tom Staar, Bobina, Mark Sherry, Thomas Newson
Magic Island - Music For Balearic People, Vol. 4 (Mixed Version)
Mike Carey, J’Something, Hanski, Betsie Larkin, Jjoo, Ferry Corsten, Aly & Fila, Paul Oakenfold, Adrina Thorpe, Wach, Rikkaz, Roman Sokolovski, Vast Vision, Alexander Popov, Kyler England, Epos, Carla Werner, Roman Messer, Areeena, Emma Hewitt, Sunstrøm, Tune In Tokyo, Addict Djs, Ellenyi, Sean Norvis, Global Experience, Seepryan, Garrido, Don't Use Third Party, Skehan, CICADA, Rocking J, Mike Shiver, Jamie Carpenter, Bo Bruce, Ciaran Warren, Sunlounger, Zara Taylor, Szen, Kim Svärd, Chris Gallo, Chase, Cosmic Gate, Julian Wess, Antillas, Andrew Rayel, Denzal Park, Pedro Henriques, Brian Laruso, Carl Louis, Martin Danielle, Roger Shah, MI4
Brian Cameron, Felix Leiter, Retroid, Oakenfold, Gary Maguire, Amanda Wilson, Tamra Keenan, Rospy, Nash & Pepper, Ostrega, Tim Jirgenson, Planet Perfecto, Kenneth Thomas, Magnus1, Protoculture, Mac & Monday, Colleen Riley, A.R.D.I., Second Sine, J. Hart, Jerome Isma-Ae, Digital Basement, Boom Jinx, Planet Perfecto Knights, Daniel Kandi, Sean Truby, Future Funk Squad, Beatman & Ludmilla, Craig Purvis, Justin Oh , Ben Keenan, Federation, Remus, Lange, Poncho, Andrew Bayer, Sarah Howells, Maxi Trusso, Omauha, TILT, Paul Van Dyk, 16 Bit Lolitas, Walsh & McAuley, Lucy Iris, Liya, Benjani, Mike Danis, Dmitry Globa, Symbolic, Matvey Emerson, John '00' Flemming, Sphera, Swab, Lost Stories, Paul Oakenfold, 2nd Phase, Joey Mova, Robert Vadney, Ana Criado, Tyler Sherritt, Omnia, Dominic Thomas, Reaky, Matisse & Sadko, Corderoy, Mindaugas Jak, Skaivox, Limbo, Cold Blue, Greta, D-Mad, Solarstone, Wellenrausch, Max Hertzz, Alex Karweit, Tammy, Full Tilt, Gai Barone, Talpa, Justin Michael, Stereo Wildlife, Jason Knight, AJ From Saint Motel, Kid Alaska, Aly & Fila, Digital Breaks Foundation, Aggresivnes, Blazer, MDK, Dragon, Organ Donors, John Dopping, Jontron, Nhato, Vlind, Paul Mark Oakenfold, Rafael Frost, Eshericks, Flesh & Bone, Alfoa, Orkidea, Future Disciple, Thomas Datt, Juventa, Prayag, Rishab, Yahel, Eximinds, Enoh, Darma, Flegma, Nerso, Derek Ryan
We Are Planet Perfecto, Vol. 2
Fiora, Tamra, Perfecto All Stars, Carlo Astuti, Matthew LeFace, Harvey Anderson, Siege, John Dahlbäck, Dark Matters, Urban Cone, Carol Lee, Lucas Nord, Matt Goss, Dave202, Joyriders, Dabruck & Klein, Anna McDonald, Marcel Woods, Chuckie, Swab, Gregori Klosman, Joey Mova, Brilliant, Tyler Sherritt, Oakenfold, Tamra Keenan, Third Party, CICADA, Michael S., 7Tales, Jack Holiday, Romain Curtis, Mike Candys, Richard Beynon, Norin & Rad, Nicky Romero, Yanik Coen, Dave Silcox, Zroq, Tom Fall, Matt Nash, Hardwell , Ben Nicky, Chris Warne, Tommy Trash, Poncho, Paul Oakenfold, Lazy Rich, Maxi Trusso, J Hart, Hirshee, Amba Shepherd, Mr. Pit, Tune In Tokyo, New York FM, Mike Perry, Natalie Gauci, Antillas, Marcus Schössow, Flesh, Bone, Mark Sherry, Disfunktion, Dirty South, Carl Noren, Swedish Egil, Cliff Coenraad, Jake Shanahan, Organ Donors, D.O.D, Flesh & Bone, Maison & Dragen, Ben Gold, Denzal Park
Cold Blue, Ana Criado, Markus Schulz, Dakota, GAIA, Susana, Mike Koglin, Genix, Jorn Van Deynhoven, Ferry Corsten, Andrew Bayer, Kid Alien, Space RockerZ, Tania Zygar, Alexander Popov, Emma Hewitt, Ashley Wallbridge, Gareth Emery, BT, DNS Project, Adam K, John O'Callaghan, Gofman & Tsukerman, giuseppe ottaviani, ShoGun, James Dymond, Hannah, Alex M.O.R.P.H., Sylvia Tosun, Andy Moor, Paul Oakenfold, Sue McLaren, Re:Locate, Robert Nickson, Orjan Nilsen, Protoculture, Dennis Sheperd, Daniel Kandi, Klauss Goulart, Mark Sixma, Daniel Heatcliff, armin van buuren, Stoneface, Terminal
Never Mind The Bollocks... Here's Paul Oakenfold
Paul Oakenfold, Beat Service, Marco V, Emma Lock, Cold Blue, Infected Mushroom, Magnus1, Yodis, Federation, Kyota, Audiomatic, Michael Dow, Richard Durand, Jamie Harrison, Senadee, Daddy's Groove, MAGUIRE, Little Mark, Man With No Name, Ernesto Vs Bastian, Grace, Mike Danis, Rocky, Tom Colontonio, Nok, Ovnimoon, Animalis, Zyce, Duotekk, Liquid Soul, Des McMahon, Earsugar, Doube Click, Shannon Hurley, DJ Danila, Norin, Rad, Ivan Nikusev, Audien, Wav-E, Justin Oh , Marcos, The Doppler Effect, Ronski Speed, Sonic Element, Beatman, Ludmilla, HAARP, Protoculture, B-Vibes, Cabal, Phynn, Bissen, Nick Sentience, Jonas Hornblad, Neelix, John Dopping, Belocca, Airwave
L.S.G., Arcane, Funabashi, Alex M.O.R.P.H., David West, Probspot, Robert Nickson, Andreas Hermansson, Mark Otten, Stoneface, Lange, Airwave, Terminal, Sarah Howells, Albion, Dash Berlin, Gareth Emery, Mr. Pit, Cerf, Elevation, Mitiska, Bedrock, Jaren, Viframa, Rex Mundi, Darren Tate, Susana, Jono Grant, Young Parisians, Sophie Sugar, Hammer & Bennett, Ben Lost, Sunlounger, Maor Levi, DJ Ton TB, Selu Vibra, Basic Dawn, Grace, Cosmic Gate, Interstate, Jan Johnston, Peter Martin, Solastone, Anthanasia, Pulser, Chakra, Rank 1, Ascension, GAIA, Plastic Boy, Paul Oakenfold, Adam White, Reeloop, Solarstone, Andy Moor, Jurgen Vries, Planet Perfecto, Whiteroom, Vincent De Moor, Insigma, Arksun, Rio Addicts, Matt Goss, Galen Behr, Ridgewalkers, DJ Misjah, Hydroid, El, DJ Tim, Peter Martijn Wijnia, Yilmaz Altanhan, Audioholics, Majesta, RR Workshop, Perry O'Neil, DJ Shah, Super8 & Tab, Three Drives On A Vinyl, Adrina Thorpe, Orkidea, Ronski Speed, EnMass, Niklas Harding, Sir Adrian, Dogzilla
Adrina Thorpe, David West, DJ Ton TB, Planet Perfecto, Andreas Hermansson, EnMass, Lange, Basic Dawn, Insigma, Dogzilla, Sarah Howells, Matt Goss, L.S.G., Gareth Emery, Cosmic Gate, DJ Misjah, Hammer & Bennett, Jan Johnston, DJ Tim, Alex M.O.R.P.H., Maor Levi, Robert Nickson, Stoneface, Audioholics, Terminal, Perry O'Neil, Dash Berlin, Three Drives On A Vinyl, Three Drives, Cerf, Solar Stone, Mitiska, Pulser, Sir Adrian, Jaren, Rank 1, Ronski Speed, Mitiska & Jaren, Plastic Boy, Funabashi, Rex Mundi, Reeloop, Probspot, Susana, Jurgen Vries, Mark Otten, Sophie Sugar, Airwave, Sunlounger, Albion, Zara Taylor, GAIA, Mr. Pit, Selu Vibra, Adam White, Vincent De Moor, Grace, Andy Moor, Rio Addicts, Elevation, Whiteroom, Ridgewalkers, Bedrock, Interstate, Above & Beyond, El, Viframa, Peter Martin, Yilmaz Altanhan, Anthanasia, Arksun, RR Workshop, Darren Tate, Chakra, Galen Behr, Super8, Jono Grant, Ascension, Hydroid, Tab, Orkidea, Young Parisians, Paul Oakenfold, Ben Lost, Peter Martijn Wijnia, Niklas Harding, Andy Bury, Solarstone, Majesta, Arcane, DJ Shah, armin van buuren, Marco V, Nat Monday, Nu Nrg, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Markus Schulz, Dumonde, Jam X, De LeoN, Duderstadt, Robert Vadney, Gabriel & Dresden, Katana, Orjan Nilsen, A. Moor, Roman Hunter, Kyau & Albert, V-One
EnMass, Orkidea, Ronski Speed, Dogzilla, Niklas Harding, Sir Adrian, L.S.G., Arcane, Funabashi, Alex M.O.R.P.H., David West, Probspot, Robert Nickson, Andreas Hermansson, Mark Otten, Stoneface, Lange, Airwave, Terminal, Albion, Dash Berlin, Mr. Pit, Cerf, Elevation, Mitiska, Bedrock, Jaren, Viframa, Darren Tate, Rex Mundi, Sarah Howells, Jono Grant, Susana, Gareth Emery, Young Parisians, Sophie Sugar, Hammer & Bennett, Ben Lost, Sunlounger, Maor Levi, DJ Ton TB, Selu Vibra, Basic Dawn, Grace, Cosmic Gate, Interstate, Jan Johnston, Peter Martin, Solastone, Anthanasia, GAIA, Pulser, Chakra, Adam White, Rank 1, Ascension, Andy Moor, Plastic Boy, Paul Oakenfold, Whiteroom, Reeloop, Solarstone, Above, Jurgen Vries, Planet Perfecto, Beyond, Vincent De Moor, Insigma, Arksun, Rio Addicts, Matt Goss, Galen Behr, Ridgewalkers, DJ Misjah, Hydroid, El, DJ Tim, Peter Martijn Wijnia, Yilmaz Altanhan, Audioholics, Majesta, RR Workshop, Perry O'Neil, DJ Shah, Super8 & Tab, Three Drives On A Vinyl, Adrina Thorpe
EnMass, Lange, Basic Dawn, Insigma, Dogzilla, Sarah Howells, Matt Goss, L.S.G., Gareth Emery, Cosmic Gate, DJ Misjah, Hammer & Bennett, Jan Johnston, DJ Tim, Alex M.O.R.P.H., Maor Levi, Solar Stone, Robert Nickson, Pulser, Stoneface, Audioholics, Terminal, Perry O'Neil, Dash Berlin, Three Drives On A Vinyl, Cerf, Three Drives, Mitiska, Sir Adrian, Jaren, Rank 1, Ronski Speed, Mitiska & Jaren, Plastic Boy, Funabashi, Rex Mundi, Reeloop, Probspot, Susana, Jurgen Vries, Mark Otten, Sophie Sugar, Airwave, Sunlounger, Albion, Zara Taylor, Mr. Pit, Selu Vibra, Vincent De Moor, Grace, GAIA, Rio Addicts, Elevation, Adam White, Ridgewalkers, Bedrock, Interstate, Andy Moor, El, Viframa, Peter Martin, Whiteroom, Yilmaz Altanhan, Anthanasia, Arksun, RR Workshop, Darren Tate, Chakra, Galen Behr, Super8, Jono Grant, Ascension, Hydroid, Tab, Young Parisians, Paul Oakenfold, Orkidea, Ben Lost, Peter Martijn Wijnia, Niklas Harding, Andy Bury, Solarstone, Majesta, Arcane, DJ Shah, David West, DJ Ton TB, Planet Perfecto, Adrina Thorpe, Andreas Hermansson, Nu Nrg, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Markus Schulz, Dumonde, Jam X, De LeoN, Duderstadt, Robert Vadney, Katana, Orjan Nilsen, Roman Hunter, A. Moor, Kyau & Albert, V-One, Marco V, Nat Monday, armin van buuren