-
All Genres
All Genres
-
Big Room
Electro, Progressive
-
Dance
Commercial, Pop
-
House
Soulful, Tribal, Vocal
-
Melodic House - Tech
House, Techno Melodic
-
Progressive House
House, Melodic
-
Techno - Deep
Electro, Industrial, Dub
-
Techno - Rave
Peak Time, Driving
-
Trance
Tech, Vocal, Uplifting, Progressive
Armada Collected: Markus Schulz
Adina Butar, Dennis Sheperd, Liz Primo, Jaren, Lady V, Sarah Howells, Dauby, Elevation, Justine Suissa, Ana Diaz, Chakra, Anita Kelsey, Jennifer Rene, Ana Criado, Sir Adrian, Markus Schulz, Seri, Departure, Gabriel & Dresden, Ferry Corsten, Andy Moor, Venom One, Chris Madin, Jochen Miller, Beat Service, Solis & Sean Truby, Wellenrausch, Nic Chagall, Mark Sherry, Daniel Creed, Judah
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014
Thomas Newson, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Cosmic Gate, Mhammed El Alami, Orjan Nilsen, Illitheas, KhoMha, Aly & Fila, Andy Moor, SkyPatrol, Sue McLaren, Andrew Rayel, John O'Callaghan, Jonathan Mendelsohn, Jennifer Rene, Alexander Popov, Roger Shah, Yves De Lacroix, Sneijder, Marell, Eric Lumiere, Bryan Kearney, Simon Patterson, GAIA, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Mark Sherry, Wach, Joseph Areas, W&w, STANDERWICK, Johann Stone, Talla 2xlc, Tom Staar, Kryder, Bobina
#Goldrush, Vol. 1 (Mixed by Ben Gold)
Ben Gold, Matt Davey, Orjan Nilsen, Cosmic Gate, W&w, Mark Sixma, Jorn Van Deynhoven, GAIA, Faruk Sabanci, ReOrder, Eximinds, Tempo Giusto, Carlo Calabro, Klauss Goulart, Markus Schulz, armin van buuren, Andrew Rayel, Darren Porter, Ferry Tayle, Andy Moor, Mark Sherry, Outburst, Artsever, LTN, The Glass Child, Christina Novelli, Anske, Willem De Roo, Solis, Sean Truby, Audrey Gallagher, Harry Square, Andres Sanchez, Alex M.O.R.P.H., Sneijder, Alexander Popov
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Cosmic Gate, Mhammed El Alami, Orjan Nilsen, Illitheas, KhoMha, Aly & Fila, Andy Moor, SkyPatrol, Sue McLaren, Andrew Rayel, John O'Callaghan, Jonathan Mendelsohn, Jennifer Rene, Alexander Popov, Roger Shah, Yves De Lacroix, Sneijder, Marell, Eric Lumiere, Bryan Kearney, Simon Patterson, GAIA, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Mark Sherry, Thomas Newson, Wach, Joseph Areas, W&w, Ian Standerwick, Johann Stone, Talla 2xlc, Kryder, Tom Staar, Bobina
Buenos Aires '13 (Unmixed Edits)
Ruffault, Grube & Hovsepian, Danilo Ercole, Markus Schulz, Dakota, Wellenrausch, Basil O'Glue, Ana Diaz, M.I.K.E., Mr. Pit, Aaron Camz, Protoculture, Digital X, Purple Stories, Fisherman & Hawkins, Nifra, Elevation, Vassilakis, Tarr, Solid Stone, Harry Square, Skytech, Solarstone, Marscela, SEQU3L, Sensetive5, Crystal Design, Rodg, Ruben De Ronde, Tucandeo, KhoMha, Rex Mundi
Buenos Aires '13 (Mixed Version)
Ruffault, Grube & Hovsepian, Danilo Ercole, Markus Schulz, Dakota, Wellenrausch, Basil O'Glue, Ana Diaz, M.I.K.E., Mr. Pit, Aaron Camz, Protoculture, Digital X, Purple Stories, Fisherman & Hawkins, Nifra, Elevation, Vassilakis, Tarr, Solid Stone, Harry Square, Skytech, Solarstone, Marscela, SEQU3L, Sensetive5, Crystal Design, Rodg, Ruben De Ronde, Tucandeo, KhoMha, Rex Mundi
System F, Max Graham, Moogwai, Ferry Corsten, Ana Criado, DJ Misjah, Airwave, Alex M.O.R.P.H., Groovehead, Moonman, Rising Star, Sylvia Tosun, Cygnus X, W&w, Sebastian Brandt, Oliver Lieb, M.I.K.E., Vengeance, Jano, Jonah, Husman, John O'Callaghan, Bart Claessen, Paul Van Dyk, Audrey Gallagher, Alexander Popov, Dash Berlin, Thomas Bronzwaer, Veracocha, Emma Hewitt, Mark Burton, Gareth Emery, Sunlounger, Omnia, Zara Taylor, Ira, Saltwater, Rafael Frost, Binary Finary, Tiesto, Push, Rank 1, Globe, Shanokee, O'Callaghan & Kearney, Jochen Miller, Markus Schulz, Marco V, ATB, Team Deep, Smith & Pledger, Ramirez, Oliver Smith, Pizarro, Energy 52, GAIA, Cerf, Solid Globe, Mitiska, Breakfast, Three Drives On A Vinyl, Jaren, Mitiska & Jaren, Hidden Logic, Three Drives, The Quest, Luminary, Way Out West, Cold Blue, Dutch Force, Chicane, Matt Darey, Ambassador, Lost Tribe, Kamaya Painters, Right Face, Rapid Eye, Cosmic Gate, armin van buuren, Andy Blueman, Aly & Fila, Sneijder, Denga & Manus, Andrew Rayel, Agnelli & Nelson, Mikkas, Alphazone, Gouryella, Three 'N One, En-Motion, DJ Orkidea, The Thrillseekers
A State Of Trance 600 (Mixed by Armin van Buuren, ATB, W&W, Rank 1 & Andrew Rayel)
Ambassador, Right Face, Kamaya Painters, Max Graham, Airwave, Andrew Rayel, System F, Ana Criado, Rising Star, DJ Misjah, Alex M.O.R.P.H., Groovehead, Ferry Corsten, Vengeance, Sylvia Tosun, Cygnus X, W&w, Sebastian Brandt, Oliver Lieb, M.I.K.E., Jano, Jonah, Husman, Paul Van Dyk, John O'Callaghan, Alexander Popov, Bart Claessen, Thomas Bronzwaer, Audrey Gallagher, Veracocha, Dash Berlin, Mark Burton, Emma Hewitt, Sunlounger, Gareth Emery, Zara Taylor, Saltwater, Omnia, Ira, Binary Finary, Rafael Frost, Push, Tiesto, Globe, O'Callaghan & Kearney, Rank 1, Markus Schulz, Shanokee, ATB, Jochen Miller, Smith & Pledger, Marco V, Oliver Smith, Team Deep, Energy 52, GAIA, Ramirez, Solid Globe, Pizarro, Breakfast, Three Drives, Cerf, Mitiska, Hidden Logic, Way Out West, Jaren, Luminary, Mitiska & Jaren, Cold Blue, Matt Darey, The Quest, Chicane, Lost Tribe, Justine Suissa, Rapid Eye, Dutch Force, Moogwai, armin van buuren, Cosmic Gate, Andy Blueman, Aly & Fila, Sneijder, Denga, Manus, Agnelli & Nelson, Mikkas, Alphazone, Gouryella, MONTANA, Three 'N' One, Orkidea, En-Motion, The Thrillseekers
Andrew Rayel, Daniel Van Sand, RAM, Julie Thompson, Jorn Van Deynhoven, Two&One, MaRLo, Sarah Russell, Frans Bak, Aly & Fila, Heatbeat, Tricia McTeague, Bjorn Akesson, Dart Rayne, Andain, Yura Moonlight, Cate Kanell, Myon & Shane 54, Aruna, Super8 & Tab, VillaNaranjos, Matt Bukovski, Fiora, Protoculture, Solarstone, Clare Stagg, Alexander Popov, W&w, Markus Schulz, Ana Criado, Adrian&Raz, armin van buuren, ARTY, Alex M.O.R.P.H., Omnia, John O'Callaghan, BT, Full Tilt, Hazem Beltagui, Karen Kelly, Allan V., GAIA, Denis Kenzo, Rank 1, Sveta B., M.I.K.E., The Blizzard, Sneijder, Beat Service, AYDA
A State Of Trance 2013 (Mixed by Armin van Buuren)
Andrew Rayel, Daniel Van Sand, RAM, Julie Thompson, Jorn Van Deynhoven, Two&One, MaRLo, Sarah Russell, Frans Bak, Aly & Fila, Heatbeat, Tricia McTeague, Bjorn Akesson, Dart Rayne, Andain, Yura Moonlight, Cate Kanell, Myon & Shane 54, Aruna, Super8 & Tab, VillaNaranjos, Matt Bukovski, Fiora, Protoculture, Solarstone, Clare Stagg, Alexander Popov, W&w, Markus Schulz, Ana Criado, Adrian&Raz, armin van buuren, ARTY, Alex M.O.R.P.H., Omnia, John O'Callaghan, BT, Full Tilt, Hazem Beltagui, Karen Kelly, Allan V., GAIA, Denis Kenzo, Rank 1, Sveta B., M.I.K.E., The Blizzard, Sneijder, Beat Service, AYDA
A State Of Trance Year Mix 2012 (Mixed by Armin van Buuren)
Jan Burton, Chicane, Nadia Ali, John O'Callaghan, GAIA, MaRLo, Ferry Corsten, BT, Faruk Sabanci, Ralphie B, Gareth Emery, Wiegel Meirmans Snitker, Lemon, Cosmic Gate, Rank 1, Ana Criado, Jochen Miller, Jano, Beat Service, Aly & Fila, Sarah Bettens, A.R.D.I., Ana Diaz, Adrina Thorpe, Andy Moor, Protoculture, Abstract Vision, Lange, Sue McLaren, Alexandre Bergheau, Elite Electronic, Ben Gold, Eco, Skytech, The Glass Child, Bobina, Aruna, Velvetine, Aligator, Alexander Popov, Daniel Kandi, W&w, Jorn Van Deynhoven, Heatbeat, Paul Van Dyk, Clare Stagg, Orjan Nilsen, Dash Berlin, Chris Madin, SoundLift, Molly Bancroft, Emma Hewitt, Running Man, Sarah Howells, Bjorn Akesson, Andain, Jwaydan, Markus Schulz, Photographer, Seri, Plumb, Dennis Sheperd, Rex Mundi, Talla 2xlc, Andrew Bayer, Sebastian Brandt, Fady, Matt Lange, armin van buuren, Simon O'Shine, Mina, Kerry Leva, Omnia & Ira, Sunlounger, Jaytech, Tritonal, Christina Novelli, Zara Taylor, Steve Smith, Arctic Moon, Tenishia, Full Tilt, The Blizzard, Katrina Noorbergen, Jonathan Mendelsohn, Headstrong, Cathy Burton, KhoMha, Stine Grove, Omnia, Indecent Noise, Super8 & Tab, ARTY, Ridgewalkers, John Askew, Soundprank, Aether, Solarstone, Antillas, Dankann, Myon & Shane 54, Eximinds, Myon, Shane 54, Gabriel, Dresden, giuseppe ottaviani, Aly, Andrew Rayel, Fila, Roger Shah, Kyau, ShoGun, Albert, Airplay, Aurosonic
A State Of Trance Year Mix 2012 (Mixed by Armin van Buuren)
Jan Burton, Chicane, Nadia Ali, Ridgewalkers, GAIA, MaRLo, Ferry Corsten, BT, John O'Callaghan, Faruk Sabanci, Ralphie B, Gareth Emery, Wiegel Meirmans Snitker, Lemon, Cosmic Gate, Rank 1, Ana Criado, Jochen Miller, Jano, Beat Service, Aly & Fila, Sarah Bettens, A.R.D.I., Ana Diaz, Adrina Thorpe, Andy Moor, Protoculture, Abstract Vision, Lange, Sue McLaren, Alexandre Bergheau, Elite Electronic, Ben Gold, Eco, Skytech, The Glass Child, Bobina, Aruna, Velvetine, Aligator, Alexander Popov, Daniel Kandi, Jorn Van Deynhoven, Betsie Larkin, Paul Van Dyk, Clare Stagg, W&w, Dash Berlin, Chris Madin, Jan Vayne, Heatbeat, Emma Hewitt, SoundLift, Orjan Nilsen, Sarah Howells, Running Man, Molly Bancroft, Andain, Bjorn Akesson, Markus Schulz, Jwaydan, Seri, Photographer, Dennis Sheperd, Rex Mundi, Plumb, Talla 2xlc, Andrew Bayer, Fady, Matt Lange, armin van buuren, Sebastian Brandt, Mina, Kerry Leva, Omnia & Ira, Simon O'Shine, Sunlounger, Jaytech, Tritonal, Christina Novelli, Zara Taylor, Steve Smith, Arctic Moon, Tenishia, The Blizzard, Full Tilt, Jonathan Mendelsohn, Headstrong, Cathy Burton, Katrina Noorbergen, Stine Grove, Omnia, KhoMha, Super8 & Tab, ARTY, Indecent Noise, Soundprank, John Askew, Aether, Solarstone, Antillas, Dankann, Myon, Shane 54, Eximinds, Gabriel, Dresden, giuseppe ottaviani, Andrew Rayel, Aly, Fila, ShoGun, Roger Shah, Kyau, Albert, Airplay, Aurosonic
Mainstage, Vol. 1 (Mixed by W&W)
Jano, Showtek, Thomas Ulstrup, Camilo Santi, Skytech, Krzysztof Chochlow, Rick Mitchells, armin van buuren, Ana Criado, Fabio XB, Marcel Woods, Inners, Dash Berlin, Emma Hewitt, Husman, Ali Wilson, GAIA, Arnej, Darren Morfitt, Julians, Tritonal, Jenry R, Omnia, Orjan Nilsen, Coe, Markus Schulz, Delerium, Ferry Corsten, Sarah McLachlan, Aly & Fila, Roger Shah, Gal Abutbul, Adrina Thorpe, Wezz Devall, David Gravell, Daleri, Andrew Rayel, Hardwell , Norin, Rad, Tom Fall, Rafael Frost, Heatbeat, Jonas Stenberg, W&w
Global DJ Broadcast Top 40 - Best of 2011
Hodel, Aerofoil, Anguilla Project, David Barnes, Basil O'Glue, Space RockerZ, Grace, Bobina, Wellenrausch, Pobsky, Traumer, Rex Mundi, Tucandeo, Grube, Skytech, Hovsepian, Mr. Pit, Mario Hammer, Moonbeam, Asheni, Avis Vox, Kyau Vs Albert, 3rd Planet, Majai, Vertruda, DNS Project, Madelin Zero, Ken Plus Ichiro, Mark Otten, Klauss Goulart, Jennifer Rene, Markus Schulz, Jochen Miller, Mike Foyle, Beat Service, Statica, Max Freegrant, Wippenberg, Phunk Investigation, Dennis Sheperd, Artento Divini, Cold Blue, DTC, Ana Criado, Who.Is, Dakota, Estiva, Phynn, Max Graham, Protoculture, Elevation, David Johnson, Eelke Kleijn, KhoMha
Re:Locate, Robert Nickson, Orjan Nilsen, Protoculture, Dennis Sheperd, Cold Blue, Ana Criado, Markus Schulz, Dakota, GAIA, Susana, Mike Koglin, Genix, Jorn Van Deynhoven, Ferry Corsten, Andrew Bayer, Kid Alien, Space RockerZ, Tania Zygar, Alexander Popov, Emma Hewitt, Ashley Wallbridge, Gareth Emery, BT, DNS Project, Adam K, John O'Callaghan, Gofman & Tsukerman, giuseppe ottaviani, ShoGun, James Dymond, Hannah, Alex M.O.R.P.H., Sylvia Tosun, Andy Moor, Paul Oakenfold, Sue McLaren, Stoneface, Terminal, Daniel Kandi, Klauss Goulart, Mark Sixma, Daniel Heatcliff, armin van buuren
Andy Bury, Solarstone, Majesta, Rank 1, DJ Shah, Plastic Boy, DJ Ton TB, Planet Perfecto, Adrina Thorpe, Reeloop, Jurgen Vries, Basic Dawn, Insigma, EnMass, Matt Goss, Dogzilla, Cosmic Gate, DJ Misjah, L.S.G., Jan Johnston, DJ Tim, Vincent De Moor, Solar Stone, Alex M.O.R.P.H., Rio Addicts, Pulser, Robert Nickson, Ridgewalkers, Audioholics, Stoneface, El, Perry O'Neil, Terminal, Yilmaz Altanhan, Three Drives On A Vinyl, Dash Berlin, RR Workshop, Three Drives, Cerf, Super8, Mitiska, Jaren, Tab, Sir Adrian, Mitiska & Jaren, Orkidea, Ronski Speed, Rex Mundi, Funabashi, Susana, Niklas Harding, Probspot, Sophie Sugar, Arcane, Mark Otten, Sunlounger, David West, Airwave, Zara Taylor, Andreas Hermansson, Albion, Selu Vibra, Lange, Mr. Pit, Grace, GAIA, Sarah Howells, Adam White, Gareth Emery, Elevation, Interstate, Andy Moor, Hammer & Bennett, Bedrock, Viframa, Peter Martin, Whiteroom, Maor Levi, Anthanasia, Arksun, Darren Tate, Chakra, Galen Behr, Jono Grant, Ascension, Hydroid, Young Parisians, Paul Oakenfold, Ben Lost, Peter Martijn Wijnia, Kyau & Albert, V-One, Marco V, Nat Monday, armin van buuren, Dumonde, Nu Nrg, Jam X, De LeoN, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Markus Schulz, A. Moor, Duderstadt, Robert Vadney, Katana, Orjan Nilsen, Roman Hunter
Young Parisians, Paul Oakenfold, Solar Stone, Ben Lost, Peter Martijn Wijnia, Pulser, Andy Bury, Solarstone, Majesta, Rank 1, DJ Shah, Plastic Boy, DJ Ton TB, Planet Perfecto, Adrina Thorpe, Reeloop, Jurgen Vries, Basic Dawn, Insigma, EnMass, Matt Goss, Dogzilla, Cosmic Gate, DJ Misjah, L.S.G., Jan Johnston, DJ Tim, Vincent De Moor, Alex M.O.R.P.H., Rio Addicts, Robert Nickson, Ridgewalkers, Audioholics, Stoneface, El, Perry O'Neil, Terminal, Yilmaz Altanhan, Three Drives On A Vinyl, Dash Berlin, Cerf, RR Workshop, Three Drives, Mitiska, Super8, Jaren, Tab, Sir Adrian, Mitiska & Jaren, Orkidea, Ronski Speed, Rex Mundi, Funabashi, Susana, Niklas Harding, Probspot, Sophie Sugar, Arcane, Mark Otten, Sunlounger, David West, Airwave, Zara Taylor, GAIA, Andreas Hermansson, Albion, Selu Vibra, Adam White, Lange, Mr. Pit, Grace, Andy Moor, Sarah Howells, Elevation, Whiteroom, Gareth Emery, Bedrock, Interstate, Above & Beyond, Hammer & Bennett, Viframa, Peter Martin, Maor Levi, Anthanasia, Arksun, Darren Tate, Chakra, Galen Behr, Jono Grant, Ascension, Hydroid, Orjan Nilsen, Roman Hunter, Kyau & Albert, V-One, Marco V, Nat Monday, armin van buuren, Dumonde, Nu Nrg, Jam X, De LeoN, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Markus Schulz, A. Moor, Duderstadt, Robert Vadney, Gabriel & Dresden, Katana
Rex Mundi, Tucandeo, DNS Project, Madelin Zero, Danilo Ercole, Snatt, Vix, Pobsky, P.A.F.F., Paul Spidey, Wippenberg, Skytech, Aerofoil, Erick Strong, Alexandra Badoi, Aaron Camz, Beat Service, Mike Foyle, Statica, Thomas Cresine, Grube, Hovsepian, Klauss Goulart, Mikulas, WHY?!?, Eelke Kleijn, Mr. Pit, KhoMha, Space RockerZ, MSJ, Saint X, Norin, Rad, Markus Schulz, Basil O'Glue
Global DJ Broadcast Top 40 - Best of 2010
Justine Suissa, Afterwhite, Hammer & Bennett, Ronski Speed, Pobsky, Anton Firtich, Jochen Miller, AF Project, Reverse, Artento Divini, ElSandro, Trilucid, GAIA, Protoculture, Dr. Willis, Tomcraft, Susana, Jerome Isma-Ae, Omnia, Rank 1, The Blizzard, Benya, Jose Amnesia, Big World, Jan Johnston, Tenishia, Markus Binapfl, Skytech, Mike Foyle, Juan Deminicis, Statica, Miki Litvak, Who.Is, Mark Junior, Markus Schulz, Spiral Waves, Ana Criado, Max Graham, Mr. Pit, Neev Kennedy, Rex Mundi, M6, Space RockerZ, Ashley Wallbridge, Nenes, Way Out West, Pascal Feliz, Ben Gold, ARTY, Jessus, Yuri Kane, Tucandeo, moguai, Gary Beck, Aaron Camz, Estiva, Phynn, BliZZaRD, Eelke Kleijn
Global DJ Broadcast Top 40 - Best Of 2009
Monday, John O'Callaghan, Josh Gabriel, Audrey Gallagher, Winter Kills, Tritonal, Cristina Soto, Arnej, Rafael Frost, Mike Foyle, Paul Trainer, DJ Eco, Beat Service, Lentos, Rozza, Timmy & Tommy, Estiva, Andy Moor, Ashley Wallbridge, Meighan Nealon, Skytech, Super8, Fabio XB, Tab, Sander Van Doorn, Ronnie Play, Purple Haze, Gabriel Cage, Dr Willis, Junkyard Dog, ummet ozcan, Antonia Lucas, W&w, Avis Vox, White Stars, ClAud9, R.E.N.O.I.S.E., Dennis De Laat, Gai Barone, Rex Mundi, Marco Joosten Feat. E.C., Susana, Bartlett, Dakota, Dyor, Steve Aries (AKA Jester Muzik), Lavoie, Nitrous Oxide, Eco, Moonbeam, Blackfeel Wite, Mac, Markus Schulz, Barnes, Heatcliff, Ferry Corsten, Barnes & Heatcliff, Ben Gold, Cosmic Gate, David Forbes, Lange, M. Schulz, Martin Roth, Elevation
Arnej, Tenishia, Skytech, Mr. Pit, Susana, Max Gueli, Adiva, Vicky Fee, Omnia, Various Artists, Dakota, UMEK, Beltek, Rowald Steyn, Mike Foyle, Danilo Ercole, Dance 2 Trance, Project MC, Michael Calderone, Christopher Reddick, Khaz, Boris M.D., Dino, Element One, Thomas Sagstad, Barnes, Claud 9, Heatcliff, Karnak, Dymos, Tritonal, Cristina Soto, Rex Mundi, Wippenberg, Markus Schulz, Moonbeam
Amsterdam '08 (Mixed by Markus Schulz)
Marcus Schössow, TyDi, Ketho, Michael Calderone, Supuer, Destination X, Sonic Division, Fulyen, Carl & Joni, Anton Chernikov, Breakfast, Big Mike, Andy Moor, Agnelli & Nelson, The A&N Project, Bebop, B.E.N., Mr. Pit, EnMass, Kenneth Tjonasam, Dakota, Vision, Leama, James Davis, Grafiti, Glenn Morrison, Plastic Angel, Lens, Rex Mundi, Ruben De Ronde, Gareth Emery, Markus Schulz, Carl B, Benya, Moonbeam