-
All Genres
All Genres
-
Big Room
Electro, Progressive
-
Dance
Commercial, Pop
-
Drum N Bass - Dubstep
Jungle, Breakbeat, Leftfield
-
Progressive House
House, Melodic
-
Techno - Rave
Peak Time, Driving
-
Trance
Tech, Vocal, Uplifting, Progressive
A State Of Trance Year Mix 2014
Max Graham, Cosmic Gate, Neptune Project, Alexander Popov, Adam Szabo, Eric Lumiere, ShoGun, Willem De Roo, Myon & Shane 54, giuseppe ottaviani, Super8 & Tab, Kyler England, Flynn & Denton, Audiocells, Julie Thompson, Genix, Audrey Gallagher, Shannon Hurley, Ellie Lawson, Stoneface & Terminal, Alexandra Badoi, Sue McLaren, Adara, Simon Patterson, Karim Youssef, Denis Kenzo, Yves De Lacroix, Sarah Howells, Dennis Pedersen, Sveta B., Marell, Fabio XB, A.R.D.I., Andy Moor, Laura Jansen, Liuck, RAM, Lange, Fenja, Arisen Flame, Stine Grove, Ost & Meyer, Jorn Van Deynhoven, Bogdan Vix, Dart Rayne, Ronski Speed, KhoMha, Renee Stahl, Yura Moonlight, Cate Kanell, Markus Schulz, MaRLo, Katty Heath, Luke Bond, Jano, Roxanne Emery, GAIA, Gareth Emery, Will Atkinson, Philippe El Sisi, Andrew Bayer, Fisherman & Hawkins, Bo Bruce, Abstract Vision, David Gravell, Aly & Fila, Lauren Evans, Jilliana Danise, Hazem Beltagui, Jaren, Thomas Newson, Adam Navel, Aneym, ReOrder, armin van buuren, Dash Berlin, Orkidea, Tommy Johnson, Ian Standerwick, Omnia, Jay Cosmic, Collin McLoughlin, Nanje Nowack, SkyPatrol, Parker & Hanson, Jerome Isma-Ae, Aruna, Driftmoon, John O'Callaghan, Paul Oakenfold, Mino Safy, Erica Curran, Andy Blueman, Jennifer Rene, Cassandra Fox, Bobina, Allen Watts, Dsharp, Orjan Nilsen, Ucast, Alex M.O.R.P.H., Andrew Rayel, Arno Cost, Darren Porter, Natalie Gioia, Roger Shah, Jonathan Mendelsohn, Norman Doray, Bryan Kearney, Veracocha, Sylvia Tosun, Mark Sixma, Ben Gold, Roman Messer, Christina Novelli, Sergey Nevone, Ferry Tayle, Dan Thompson, Cindy Alma, Simon O'Shine, Poppy, Maarten De Jong , Above & Beyond, Inge Bergmann, Temple One, Photographer, Heatbeat, Wach, Mark Sherry, Allen & Envy, Sneijder, STANDERWICK, Mike Koglin, Solarstone, Kryder, W&w, Tom Staar, Monoverse
A State Of Trance Year Mix 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Julie Thompson, Cosmic Gate, Sue McLaren, Alexander Popov, Stoneface & Terminal, Eric Lumiere, Karim Youssef, ShoGun, Ellie Lawson, Myon & Shane 54, Dennis Pedersen, giuseppe ottaviani, Adara, Kyler England, A.R.D.I., Audiocells, Yves De Lacroix, Genix, RAM, Shannon Hurley, Laura Jansen, Marell, Alexandra Badoi, Stine Grove, Arisen Flame, Simon Patterson, Dart Rayne, Denis Kenzo, Jorn Van Deynhoven, Sarah Howells, Yura Moonlight, Sveta B., KhoMha, Fabio XB, Katty Heath, Andy Moor, Markus Schulz, Liuck, Lange, Fenja, Will Atkinson, Ost & Meyer, GAIA, Bogdan Vix, Philippe El Sisi, Ronski Speed, Fisherman & Hawkins, Renee Stahl, Abstract Vision, Cate Kanell, Aly & Fila, MaRLo, Jilliana Danise, Luke Bond, Jaren, Jano, Adam Navel, Roxanne Emery, ReOrder, Gareth Emery, STANDERWICK, Orkidea, Andrew Bayer, Ian Standerwick, Bo Bruce, David Gravell, SkyPatrol, Lauren Evans, Aruna, Hazem Beltagui, John O'Callaghan, Erica Curran, Aneym, Jennifer Rene, armin van buuren, Dash Berlin, Allen Watts, Tommy Johnson, Omnia, Jay Cosmic, Collin McLoughlin, Ucast, Nanje Nowack, Roger Shah, Parker & Hanson, Jerome Isma-Ae, Darren Porter, Driftmoon, Sylvia Tosun, Paul Oakenfold, Mino Safy, Bryan Kearney, Andy Blueman, Roman Messer, Cassandra Fox, Bobina, Dsharp, Sergey Nevone, Orjan Nilsen, Alex M.O.R.P.H., Simon O'Shine, Andrew Rayel, Dan Thompson, Natalie Gioia, Inge Bergmann, Jonathan Mendelsohn, Maarten De Jong , Veracocha, Neptune Project, Mark Sixma, Max Graham, Ben Gold, Adam Szabo, Christina Novelli, Ferry Tayle, Willem De Roo, Cindy Alma, Flynn & Denton, Poppy, Super8 & Tab, Above & Beyond, Audrey Gallagher, Heatbeat, Allen & Envy, Mark Sherry, Wach, Sneijder, Thomas Newson, Solarstone, Mike Koglin, Temple One, W&w, Photographer, Monoverse
A State Of Trance Year Mix 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Stoneface & Terminal, Eric Lumiere, Karim Youssef, Alexander Popov, Ellie Lawson, Myon & Shane 54, Dennis Pedersen, ShoGun, Adara, Kyler England, A.R.D.I., giuseppe ottaviani, Yves De Lacroix, Genix, RAM, Audiocells, Marell, Alexandra Badoi, Stine Grove, Shannon Hurley, Arisen Flame, Laura Jansen, Simon Patterson, Dart Rayne, Jorn Van Deynhoven, Sarah Howells, Yura Moonlight, Denis Kenzo, KhoMha, Fabio XB, Katty Heath, Sveta B., Markus Schulz, Liuck, Andy Moor, Will Atkinson, Lange, Fenja, GAIA, Bogdan Vix, Philippe El Sisi, Ost & Meyer, Fisherman & Hawkins, Renee Stahl, Abstract Vision, Ronski Speed, Aly & Fila, MaRLo, Jilliana Danise, Cate Kanell, Jaren, Jano, Adam Navel, Luke Bond, ReOrder, Gareth Emery, STANDERWICK, Roxanne Emery, Ian Standerwick, Bo Bruce, Orkidea, Andrew Bayer, SkyPatrol, Lauren Evans, Aruna, David Gravell, John O'Callaghan, Erica Curran, Hazem Beltagui, Jennifer Rene, Dash Berlin, Allen Watts, Aneym, armin van buuren, Jay Cosmic, Ucast, Tommy Johnson, Roger Shah, Omnia, Collin McLoughlin, Jerome Isma-Ae, Darren Porter, Nanje Nowack, Sylvia Tosun, Parker & Hanson, Mino Safy, Bryan Kearney, Driftmoon, Roman Messer, Paul Oakenfold, Bobina, Andy Blueman, Sergey Nevone, Cassandra Fox, Orjan Nilsen, Dsharp, Simon O'Shine, Dan Thompson, Alex M.O.R.P.H., Inge Bergmann, Andrew Rayel, Maarten De Jong , Natalie Gioia, Neptune Project, Jonathan Mendelsohn, Max Graham, Veracocha, Mark Sixma, Adam Szabo, Ben Gold, Willem De Roo, Christina Novelli, Flynn & Denton, Ferry Tayle, Super8 & Tab, Cindy Alma, Audrey Gallagher, Poppy, Julie Thompson, Cosmic Gate, Sue McLaren, Heatbeat, Allen & Envy, Mark Sherry, Wach, Sneijder, Thomas Newson, Solarstone, Mike Koglin, Temple One, Photographer, W&w, Monoverse
We Are Planet Perfecto, Vol. 4 - #FullOnFluoro (Unmixed)
E-Clip, MB Sak, Egorythmia, Bonnie Legion, IKO, Soundprank, Cosmonaut, Future Disciple, Satellites, Shadow Of Two, Sander Van Doorn, DJ Dream, Max Graham, Neev Kennedy, Thomas Datt, Federation, Paul Oakenfold, Cassandra Fox, Mac & Monday, Andrew Bayer, Richard Durand, Man With No Name, Fisher, Styller, Will Atkinson, Maarten De Jong , DedRekoning, Sophie Ellis-Bextor, Haldolium, Adrian Lux, Tiff Lacey, Marcus Schössow, JJ, Johnny Yono, Andre Sobota, Eco, Philthy Chit, Mike Saint-Jules, Solid Stone, Simon Patterson, Jennifer Rene, Sarah Howells, Disfunktion, Home Alone, Max'C, Above & Beyond, Transwave, Alex Vargas, Liquid Soul, GRUM, Solarstone, LTN, M.I.K.E. Push, Paul Mark Oakenfold, Ksen, Rafael Frost, Darren Porter, XGenic, Vertical Mode, Beatman, Ludmilla, Markus Schulz, MESMER
We Are Planet Perfecto, Vol. 4 - #FullOnFluoro (Mixed Version)
E-Clip, MB Sak, Egorythmia, Bonnie Legion, IKO, Soundprank, Cosmonaut, Future Disciple, Satellites, Shadow Of Two, 2Symmetry, DJ Dream, Max Graham, Neev Kennedy, Thomas Datt, Federation, Paul Oakenfold, Cassandra Fox, Mac & Monday, Andrew Bayer, Richard Durand, Man With No Name, Fisher, Styller, Will Atkinson, Maarten De Jong , DedRekoning, Sophie Ellis-Bextor, Haldolium, Kenneth Thomas, Tiff Lacey, Colleen Riley, Johnny Yono, Andre Sobota, Eco, Philthy Chit, Mike Saint-Jules, Solid Stone, Simon Patterson, Jennifer Rene, Sarah Howells, Disfunktion, Home Alone, Max'C, Above & Beyond, Transwave, Alex Vargas, Liquid Soul, GRUM, Solarstone, LTN, M.I.K.E. Push, Paul Mark Oakenfold, Ksen, Rafael Frost, Darren Porter, XGenic, Vertical Mode, Ludmilla, Beatman, Markus Schulz, Roddy Reynaert, MESMER
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014
Cosmic Gate, Mhammed El Alami, Orjan Nilsen, Illitheas, KhoMha, Aly & Fila, Andy Moor, SkyPatrol, Sue McLaren, Andrew Rayel, John O'Callaghan, Jonathan Mendelsohn, Jennifer Rene, Alexander Popov, Roger Shah, Yves De Lacroix, Marell, Sneijder, Eric Lumiere, Bryan Kearney, Simon Patterson, GAIA, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Thomas Newson, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Wach, Joseph Areas, W&w, STANDERWICK, Johann Stone, Talla 2xlc, Tom Staar, Kryder, Bobina, Mark Sherry
A State Of Trance at Ushuaïa, Ibiza 2014 (Mixed by Armin van Buuren)
Cosmic Gate, Mhammed El Alami, Orjan Nilsen, Illitheas, KhoMha, Aly & Fila, Andy Moor, SkyPatrol, Sue McLaren, Andrew Rayel, John O'Callaghan, Jonathan Mendelsohn, Jennifer Rene, Alexander Popov, Roger Shah, Yves De Lacroix, Marell, Sneijder, Eric Lumiere, Bryan Kearney, Simon Patterson, GAIA, Sarah Howells, Andrew Bayer, Dan Thompson, Maarten De Jong , armin van buuren, MaRLo, David Gravell, Fisherman & Hawkins, Omnia, Jorn Van Deynhoven, Mark Sixma, Arisen Flame, Alex M.O.R.P.H., Idina Menzel, Natalie Gioia, Sylvia Tosun, Laura Jansen, Ayū, Markus Schulz, Lauren Evans, Philippe El Sisi, Paul Oakenfold, Abstract Vision, Faruk Sabanci, Jilliana Danise, Heatbeat, Wach, Joseph Areas, W&w, Ian Standerwick, Johann Stone, Talla 2xlc, Kryder, Tom Staar, Bobina, Mark Sherry, Thomas Newson
Magic Island - Music For Balearic People, Vol. 4 (Mixed Version)
J’Something, Mike Carey, Betsie Larkin, Hanski, Ferry Corsten, Jjoo, Paul Oakenfold, Aly & Fila, Wach, Adrina Thorpe, Roman Sokolovski, Rikkaz, Alexander Popov, Vast Vision, Kyler England, Epos, Carla Werner, Roman Messer, Areeena, Emma Hewitt, Sunstrøm, Tune In Tokyo, Addict Djs, Ellenyi, Sean Norvis, Global Experience, Seepryan, Garrido, Don't Use Third Party, Skehan, CICADA, Rocking J, Mike Shiver, Jamie Carpenter, Bo Bruce, Ciaran Warren, Sunlounger, Zara Taylor, Szen, Kim Svärd, Chris Gallo, Chase, Cosmic Gate, Julian Wess, Antillas, Andrew Rayel, Denzal Park, Pedro Henriques, Brian Laruso, Carl Louis, Martin Danielle, Roger Shah, MI4
Felix Leiter, Retroid, Second Sine, Amanda Wilson, Digital Basement, Oakenfold, Nash & Pepper, Tamra Keenan, Ostrega, Kenneth Thomas, Magnus1, Tim Jirgenson, Justin Oh , Colleen Riley, A.R.D.I., Protoculture, Remus, J. Hart, Poncho, Boom Jinx, Jerome Isma-Ae, Maxi Trusso, Daniel Kandi, Planet Perfecto Knights, Sean Truby, 16 Bit Lolitas, Future Funk Squad, Craig Purvis, Lucy Iris, Beatman & Ludmilla, Federation, Liya, Ben Keenan, Lange, Symbolic, Sarah Howells, Sphera, Andrew Bayer, TILT, 2nd Phase, Omauha, Paul Van Dyk, Ana Criado, Omnia, Walsh & McAuley, Corderoy, Mike Danis, Cold Blue, Dmitry Globa, Benjani, Wellenrausch, John '00' Flemming, Matvey Emerson, Swab, Lost Stories, Paul Oakenfold, Joey Mova, Tammy, Robert Vadney, Tyler Sherritt, Dominic Thomas, Reaky, Jason Knight, Matisse & Sadko, Mindaugas Jak, Skaivox, Limbo, Greta, D-Mad, Brian Cameron, Solarstone, Max Hertzz, Gary Maguire, Alex Karweit, Full Tilt, Gai Barone, Rospy, Talpa, Justin Michael, Stereo Wildlife, AJ From Saint Motel, Kid Alaska, Planet Perfecto, Aly & Fila, Digital Breaks Foundation, Mac & Monday, Aggresivnes, Blazer, MDK, Dragon, Vlind, Jontron, Organ Donors, Nhato, Flesh & Bone, Rafael Frost, Paul Mark Oakenfold, Eshericks, Alfoa, Orkidea, Thomas Datt, Future Disciple, Juventa, Enoh, Prayag, Rishab, Darma, Yahel, Derek Ryan , Eximinds, John Dopping, Flegma, Nerso
We Are Planet Perfecto, Vol. 2
Tamra, Fiora, Perfecto All Stars, Carlo Astuti, Matthew LeFace, Siege, Harvey Anderson, John Dahlbäck, Urban Cone, Dark Matters, Lucas Nord, Carol Lee, Dave202, Matt Goss, Joyriders, Dabruck & Klein, Anna McDonald, Marcel Woods, Chuckie, Gregori Klosman, Swab, Brilliant, Joey Mova, Oakenfold, Tyler Sherritt, Tamra Keenan, Third Party, Michael S., 7Tales, CICADA, Romain Curtis, Jack Holiday, Mike Candys, Richard Beynon, Norin & Rad, Nicky Romero, Yanik Coen, Dave Silcox, Zroq, Tom Fall, Matt Nash, Hardwell , Ben Nicky, Chris Warne, Tommy Trash, Poncho, Paul Oakenfold, Lazy Rich, Maxi Trusso, J Hart, Hirshee, Amba Shepherd, Mr. Pit, Tune In Tokyo, New York FM, Mike Perry, Natalie Gauci, Antillas, Marcus Schössow, Flesh, Bone, Mark Sherry, Dirty South, Disfunktion, Carl Noren, Swedish Egil, Cliff Coenraad, Jake Shanahan, Organ Donors, D.O.D, Flesh & Bone, Maison & Dragen, Ben Gold, Denzal Park
Cold Blue, Ana Criado, Markus Schulz, Dakota, GAIA, Susana, Mike Koglin, Genix, Jorn Van Deynhoven, Ferry Corsten, Andrew Bayer, Kid Alien, Space RockerZ, Tania Zygar, Alexander Popov, Emma Hewitt, Ashley Wallbridge, Gareth Emery, BT, DNS Project, Adam K, John O'Callaghan, Gofman & Tsukerman, giuseppe ottaviani, ShoGun, James Dymond, Hannah, Alex M.O.R.P.H., Sylvia Tosun, Andy Moor, Paul Oakenfold, Sue McLaren, Re:Locate, Robert Nickson, Orjan Nilsen, Protoculture, Dennis Sheperd, Daniel Kandi, Klauss Goulart, Mark Sixma, Daniel Heatcliff, armin van buuren, Stoneface, Terminal
Never Mind The Bollocks... Here's Paul Oakenfold
Beat Service, Paul Oakenfold, Emma Lock, Marco V, Cold Blue, Infected Mushroom, Yodis, Magnus1, Federation, Kyota, Audiomatic, Michael Dow, Richard Durand, Jamie Harrison, Senadee, Daddy's Groove, Little Mark, MAGUIRE, Man With No Name, Ernesto Vs Bastian, Grace, Mike Danis, Rocky, Tom Colontonio, Nok, Ovnimoon, Animalis, Zyce, Duotekk, Liquid Soul, Des McMahon, Earsugar, Doube Click, Shannon Hurley, DJ Danila, Norin, Rad, Ivan Nikusev, Audien, Wav-E, Justin Oh , Marcos, The Doppler Effect, Sonic Element, Ronski Speed, Beatman, Ludmilla, HAARP, Protoculture, B-Vibes, Cabal, Phynn, Bissen, Nick Sentience, Jonas Hornblad, Neelix, John Dopping, Belocca, Airwave
Basic Dawn, Insigma, EnMass, Matt Goss, Dogzilla, Cosmic Gate, DJ Misjah, L.S.G., Jan Johnston, DJ Tim, Solar Stone, Alex M.O.R.P.H., Rank 1, Pulser, Robert Nickson, Plastic Boy, Audioholics, Stoneface, Reeloop, Perry O'Neil, Terminal, Jurgen Vries, Three Drives On A Vinyl, Dash Berlin, Three Drives, Cerf, Mitiska, Jaren, Sir Adrian, Mitiska & Jaren, Vincent De Moor, Ronski Speed, Rex Mundi, Rio Addicts, Funabashi, Susana, Ridgewalkers, Probspot, Sophie Sugar, El, Mark Otten, Sunlounger, Yilmaz Altanhan, Airwave, Zara Taylor, RR Workshop, Albion, Selu Vibra, Super8, Mr. Pit, Grace, Tab, GAIA, Orkidea, Adam White, Elevation, Bedrock, Interstate, Andy Moor, Viframa, Peter Martin, Niklas Harding, Whiteroom, Anthanasia, Arcane, Arksun, Darren Tate, Chakra, David West, Galen Behr, Jono Grant, Ascension, Andreas Hermansson, Hydroid, Young Parisians, Paul Oakenfold, Lange, Ben Lost, Sarah Howells, Peter Martijn Wijnia, Andy Bury, Solarstone, Gareth Emery, Majesta, Hammer & Bennett, DJ Shah, DJ Ton TB, Planet Perfecto, Maor Levi, Adrina Thorpe, Nu Nrg, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Dumonde, Jam X, Markus Schulz, De LeoN, Duderstadt, Robert Vadney, A. Moor, Katana, Orjan Nilsen, Roman Hunter, Kyau & Albert, V-One, Marco V, Nat Monday, armin van buuren
Orkidea, Ronski Speed, EnMass, Niklas Harding, Sir Adrian, Dogzilla, Arcane, Funabashi, L.S.G., David West, Probspot, Alex M.O.R.P.H., Andreas Hermansson, Mark Otten, Robert Nickson, Sarah Howells, Lange, Airwave, Stoneface, Gareth Emery, Albion, Terminal, Hammer & Bennett, Mr. Pit, Dash Berlin, Maor Levi, Elevation, Cerf, Bedrock, Mitiska, Jaren, Viframa, Rex Mundi, Darren Tate, Susana, Jono Grant, Sophie Sugar, Young Parisians, Sunlounger, Ben Lost, Selu Vibra, DJ Ton TB, Grace, Basic Dawn, Interstate, Cosmic Gate, Peter Martin, Jan Johnston, Anthanasia, GAIA, Solastone, Chakra, Adam White, Pulser, Rank 1, Ascension, Andy Moor, Plastic Boy, Paul Oakenfold, Whiteroom, Reeloop, Solarstone, Above, Jurgen Vries, Planet Perfecto, Beyond, Vincent De Moor, Insigma, Arksun, Rio Addicts, Matt Goss, Galen Behr, Ridgewalkers, DJ Misjah, Hydroid, El, DJ Tim, Peter Martijn Wijnia, Yilmaz Altanhan, Audioholics, Majesta, RR Workshop, Perry O'Neil, DJ Shah, Super8 & Tab, Three Drives On A Vinyl, Adrina Thorpe
DJ Ton TB, Planet Perfecto, Maor Levi, Adrina Thorpe, Basic Dawn, Insigma, EnMass, Matt Goss, Dogzilla, Cosmic Gate, DJ Misjah, L.S.G., Solar Stone, Jan Johnston, DJ Tim, Pulser, Alex M.O.R.P.H., Rank 1, Robert Nickson, Plastic Boy, Audioholics, Stoneface, Reeloop, Perry O'Neil, Terminal, Dash Berlin, Jurgen Vries, Three Drives On A Vinyl, Cerf, Three Drives, Mitiska, Jaren, Sir Adrian, Mitiska & Jaren, Vincent De Moor, Ronski Speed, Rex Mundi, Rio Addicts, Funabashi, Susana, Ridgewalkers, Probspot, Sophie Sugar, El, Mark Otten, Sunlounger, Yilmaz Altanhan, Airwave, Zara Taylor, RR Workshop, GAIA, Albion, Selu Vibra, Super8, Adam White, Mr. Pit, Grace, Tab, Andy Moor, Elevation, Orkidea, Whiteroom, Bedrock, Interstate, Above & Beyond, Viframa, Peter Martin, Niklas Harding, Anthanasia, Arcane, Arksun, Darren Tate, Chakra, David West, Galen Behr, Jono Grant, Ascension, Andreas Hermansson, Hydroid, Young Parisians, Paul Oakenfold, Lange, Ben Lost, Sarah Howells, Peter Martijn Wijnia, Andy Bury, Solarstone, Gareth Emery, Majesta, Hammer & Bennett, DJ Shah, Marco V, Nat Monday, armin van buuren, Nu Nrg, Oliver Prime, Shawn Mitiska, Tyler Michaud, Dumonde, Jam X, Markus Schulz, De LeoN, Duderstadt, Robert Vadney, A. Moor, Gabriel & Dresden, Katana, Orjan Nilsen, Roman Hunter, Kyau & Albert, V-One
Arcane, Funabashi, L.S.G., David West, Probspot, Alex M.O.R.P.H., Andreas Hermansson, Mark Otten, Robert Nickson, Lange, Airwave, Stoneface, Sarah Howells, Albion, Terminal, Hammer & Bennett, Gareth Emery, Mr. Pit, Dash Berlin, Maor Levi, Elevation, Cerf, Bedrock, Mitiska, Viframa, Jaren, Darren Tate, Rex Mundi, Susana, Jono Grant, Sophie Sugar, Young Parisians, Sunlounger, Ben Lost, Selu Vibra, DJ Ton TB, Grace, Basic Dawn, Interstate, Cosmic Gate, Peter Martin, Jan Johnston, Anthanasia, Solastone, Chakra, Pulser, Ascension, GAIA, Rank 1, Paul Oakenfold, Adam White, Plastic Boy, Reeloop, Solarstone, Andy Moor, Jurgen Vries, Planet Perfecto, Whiteroom, Vincent De Moor, Insigma, Arksun, Rio Addicts, Matt Goss, Galen Behr, Ridgewalkers, DJ Misjah, Hydroid, El, DJ Tim, Peter Martijn Wijnia, Yilmaz Altanhan, Audioholics, Majesta, RR Workshop, Perry O'Neil, DJ Shah, Super8 & Tab, Three Drives On A Vinyl, Adrina Thorpe, Orkidea, Ronski Speed, EnMass, Niklas Harding, Sir Adrian, Dogzilla